E-Ticaret Danışmanlığı

Pazaryeri Çözümleri

Pazaryerlerinde Satış Yapın

E Ticaretin olmazsa olmazlarından olan e Pazaryerlerinde tüm ürünlerinizi sistemli ve stabil şekilde satışa çıkartın. İşiniz için gerekli tüm e Pazaryeri süreçlerinizi kurgulayalım ve yönetelim, size işinize odaklanmak, gelen siparişlerin sevkiyatını yapmak kalsın.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm pazaryerlerinde mağazanız olsun ve hepsini tek noktadan yönetmek istiyorsanız bize ulaşın. İşiniz için en iyi pazaryerlerini birlikte seçelim, evrak hazırlamadan ürünleri satışa açmaya kadar her aşamada size destek olalım.

Entegrasyon Çözümleri

Gelişmiş Entegrasyon Çözümleri. Üstelik Tek Panelden!

İşinizi daha hızlı ve izlenebilir hale getirmek için gerekli olan tüm E Ticaret Entegrasyonlarını yapabilir ve var olan sistemlerinizi sorunsuz hale getirmek için yapılandırabiliriz.

Doğru Stok Yönetimi, Faturalandırma, Tüm Pazaryerlerinde satış yapmak için gerekli olan entegrasyon işlemleri işimizin sadece bir parçası. Biz E Ticaretinizi en iyiye getirmek için ihtiyacınız olan Entegrasyonları belirliyor ve kurulum işlemlerinizi son ana kadar takip ediyoruz.

Sanal POS Çözümleri

İşinizi E Ticarete taşıdınız ancak en önemli konu olan ödeme alma yöntemleri konusunda iyi bir çözümünüz var mı?

Günümüzde ödeme alma yöntemi olarak onlarca sanalpos firması alternatifi bulunmakta, bunlar içinden işinize en uygun olan firmayı sizin için tespit edebilir, komisyon oranları ve çalışma şartlarını en iyi şekilde size raporlayabiliriz.

Siz seçiminizi yaptıktan sonrada başvuru ve evrak takibinden eticaretinizi sanal pos onayına uygun hale getirmeye hatta sanal pos onayı sonrası eticaretinize ente edip gerekli testlerini dahi yapabiliriz.

İşiniz için en uygun sanalpos firmasını gelin birlikte seçelim.

Kargo Entegrasyon Çözümleri

E Ticaret Sitenize gelen siparişleri tek tıkla anlaşmalı kargo firmanıza aktarın. Kolay ve hızlı kargo entegrasyonu ile işinizin kontrolü elinizde olsun.

LOYALL WORK olarak biz Türkiye’de faaliyet gösteren on farklı kargo firması ile eticaret sisteminizi entegre edebilir ve sisteminizi stabil çalışır hale getirebiliriz.

Siz siparişlerini toplu ve ya tek tek dilediğiniz şekilde anlaşmalı olduğunuz kargo firmasına aktara bilir ve şablon yazdırabilirsiniz.

Fiyat Karşılaştırma Sitelerine Kayıt

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

E Ticaret de daha çok satış yapabilmek ve marka bilinirliğinizi arttırmak için en önemli çözüm reklamdan geçer. Fiyat karşılaştırma siteleri de reklamın bir adım önüne geçip hem markanızı tanıtır hem de size net satışlar sunar. Sizde gereksiz masraflardan uzaklaşmış olursunuz.

ETİCA olarak bizler işinizi daha sağlıklı yapabilmeniz için eticaret sitenizde yer alan tüm ürünleri ve ya seçmiş olduğunuz bir kısım ürünleri Akakçe, Cimri.com gibi platformlara göndermeniz için gerekli hizmetleri sunuyoruz.