E-ticaret Danışmanlık Şirketleri

E-ticaret Danışmanlık Şirketleri

E-ticaret Danışmanlık Şirketleri İnternette daha önce hiç hizmet vermemiş bireylerin, bu platformda neler olabileceğini planlarına katmamaları sebebi ile en ufak bir yanlışta binlerce TL zarara girebiliyorlar. Bunu önlemek içinse e-ticaret danışmanlık şirketleri yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.

E-ticaret sektörü son derece yoğun bir rekabetin mevcut olduğu bir sektördür. Bundan dolayı e-ticaret sektöründe güçlü bir şekilde yer almayı isteyenler mutlaka profesyonel danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu sayede e-ticaret sektöründe yer alan projelerin üst düzeyde bir performans ortaya koymaları da mümkün olacaktır.

Elektronik Ticarette Danışmanlık!

İşi bilen uzmanlara bırakıp yapmak istediğiniz ticaret şekline göre plan ve program dahilinde hareket etmenizi sağlayacak firmalara daha çok kazanmanız İçin öncü olacaktır. Önce bu ticarete ayıracağınız bütçeye karar vermekle başlamalısınız. Ben bu sene e-ticarete ne kadar bütçe ayırmalıyım diye. Bu ticarette büyük kazançlar, bazı firmaların piyasaya girmesi ile azaldı. Bu şirketler profesyonel hizmet veren; Trendyol, Hepsiburada gibi şirketler. O yüzden e-ticaret danışmanlık şirketleri ile devam etmez iseniz bu okyanusta tam bir yem olursunuz ve ayırdığınız tüm bütçe çöp olur demektir. Peki hizmetlerimiz nelerdir?

E-ticaret Danışmanlığı Evreleri

  • E-ticaret planı: verecek olduğunuz hizmet ve ürünlerin nerede nasıl ve hangi amaçla kullanıldığını belirleyip, bunları uygun plana sokmak.
  • Doğru sistem seçimi: birçok danışmanlık sistemleri mevcut olduğunu biliyoruz. Bunlar Opencart, Magento, Woocommerce gibiCMS sistemleri bulunmaktadır. Bazıları profesyonel derecede iyi iken bazıları sadece fiyasko! Bu konuda destek almanız şart olduğu için bu konuda da el atılıyor.
  • Kurulacak Sitenin Yapısı: Vereceğiniz hizmetin konseptine göre web sitesi dizayn edilmektedir. Tüketici sipariş verene kadar ve verdikten sonra hiçbir problem yaşanmadan siteden her imkana sahip olabilmelidir.
  • Sosyal Medya Yönetimi: Günümüzde en çok satışın gerçekleştiği platform haline gelen sosyal medyada muhakkak hizmetinizi göstermeniz ve web sitenize trafiğin artmasını sağlamanız için gerekli bir işlemdir.
  • SEO Arama Motoru Optimizasyonu: web sitenizin ve ürün içeriklerinizin arama motorlarında aratıldığında ilk çıkan siteler arasında yer almanızı sağlayan en ama en önemli sistemdir.

E-ticaret danışmanlığı hizmeti her zaman geniş kapsamlı bir faaliyetin merkezinde yer almaktadır!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir