Kargo Entegrasyon Çözümleri

Entegre Kargo Sistemi Kurun

E Ticaretiniz için kargo sisteminizi entegre hale getirin ve tüm sevkiyatlarınızı tek panelden yönetin.

Kargo Anlaşması ve Entegrasyon

E Ticarete yeni başlıyor ve henüz bir kargo anlaşmanız yoksa sizin için en uygun fiyatlı ve sorunsuz kargo şirketini bulalım ve Anlaşma süreçlerinizin tamamını takip edelim. Entegrasyon işlemlerinizi sorunsuz şekilde tamamlayalım.

Unutmayın E Ticarette başarı Müşterinizin siparişini hızlıca kargoya verilmesi ve izlenebilirlikle mümkündür. İnternetten sipariş veren kullanıcıların %80’i eticaret siparişlerinin kargoya verilmesi hızı ile eticaret firmasının başarısını doğrudan ilişkilendirmektedir.

Kargo Entegrasyon Yapılandırması

Hali hazırda bir Kargo Entegrasyonunuz var ancak stabil şekilde çalışmıyor mu? Bizi arayın mevcut sisteminizi inceleyelim ve iyileştirmeler yapalım.

Sorunlu entegrasyon yapınızı yeniden kurgulayıp, yapılandıralım ve sorunsuz hale getirelim size sadece siparişlerinizin sevkini sorunsuz şekilde takip etmek kalsın.

Kargo şirketinizden entegrasyon altyapınıza kadar tüm sisteminizi birlikte sorunsuz hale getirelim.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını entegre bir hale getirebilir ve ya var olan entegrasyon sisteminizi stabil şekilde çalışması için yapılandırma yapabiliriz.

Kargo Anlaşmaları

İşinize en uygun kargo şirketini tespit eder ve sizin için başvuru yapar, tüm evrak süreçlerini takip edebiliriz.

Entegrasyon Kurma

Anlaştığınız Kargo şirketi ile eticaret altyapınız fark etmeksizin tüm entegrasyon işlemlerinizi hızlı ve sorunsuzca yapabiliriz.

Entegrasyon Yapılandırma

Var olan kargo entegrasyon sisteminizdeki hataları çözebilir ve kargo entegrasyon sisteminizi hatasız hale getirebiliriz.

Pazaryeri Kargo Entegrasyonu

Tüm pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişlerin kargo şablonlarını tek noktadan toplu ve ya tek tek çıktı alabilmeniz için gerekli sistemi kurabiliriz.