Kurumsal Website Hizmeti

Responsive Tasarım Özellikleri

Gelişmiş teknolojisi ile çağa ayak uyduran mobil, tablet ve bilgisayar gibi kullanılan cihaza göre kendisini otomatik ölçeklendiren kurumsal website çözümleri sunuyoruz.

Responsive tasarım kullanılan cihaza göre websitesinin kendisini ölçülendirmesine verilen isimdir. Responsive tasarımlı bir websitesi sayesinde müşterileriniz firmanız ve ürünleriniz hakkında cihazdan bağımsız olarak kolayca bilgi alabilirler, sizi arayabilir ve tek tuşla firmanıza yol tarifi alabilirler.

Dilerseniz size canlı destekten ve ya Whatsappdan kolayca mesaj yazabilirler. Şimdi sizi de yeni nesil kurumsal bir websitesi altyapısına taşıyalım.

Gelişmiş Güncel Altyapı

Dünya genelinde yapılan teknolojik güncellemeleri ücretsiz alın. Kullanımı ve kurulumu kolay alt yapı sayesinde güvenlik açıklarını anlık gidermekte ve websitenizin güncelliğini kendiniz kontrol edebilmektesiniz.

Dilediğinizde hiç bir veri kaybı yaşamadan tasarım değişikliğine gidebilir yeni özellikler ekleyebilir ve ya çıkarabilirsiniz.

Özel ve temiz kod yapısı sayesinde Google, Yandex vb. arama motorlarında sürekli üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

İşinize en uygun kurumsal tasarımlı websitenizi çok kısa sürede yayına alabilir dilediğiniz özellikler ile siz dahi sitenizi kolayca yapılandırabilirsiniz.

Gelişmiş Altyapı

Sürekli güncel ve dinamik altyapı özellikleri ile sitenizin güvenliği ve teknolojisi daima en üst seviyede tutulur.

Responsive Yapı

Mobil, Tablet ve PC uyumlu giriş yapan cihaza göre ölçülendirilebilir özel kodlama ile websiteniz her alanda kullanılabilir.

Çoklu Dil

Dilediğiniz dilleri istediğiniz zaman sitenize ekleyebilir ve yapılandırabilirsiniz. Böylece dilediğiniz dili kolayca ekleyebilir ve ya çıkarabilirsiniz.

Sınırsız Tasarım

Site tasarımınızı dilediğiniz zaman yenileyebilir ve bu tasarım değişikliğinde veri kaybına uğramazsınız.