Ücretsiz Xml Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Xml Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Xml Bayilik Veren Firmalar Son zamanlarda e ticaret siteleri oldukça ünlü bir alışveriş yöntemi olmuştur. Bireyler oturdukları yerden alışverişlerini kolayca yapmaktadır. İnternet üzerinden aynı web sitesinden aynı anda binlerce insan aynı anda alışveriş yapmaktadır. İşte bu alışveriş sırasında satış işlemlerinin karışmaması ve ürünlerin satış listelerinin tutulması gerekmektedir. Bütün bunların takibinin web sitesi üzerinden yapılması çok zor ama aynı zamanda uzmanlık gerektiren bir durumdur. Bu kayıtların tutulması konusunda yazılım hazırlayan firmalar bulunmaktadır. Ücretsiz xml bayilik veren firmalar bu hizmeti uzman ekipleri ile yapmaktadır.

Xml bir ticaret sitesinde satılan ürünlerin başka bir ticaret sitesinde satışa sunulmasını sağlayan bir yazılımdır. Yani bu yazılım ile bir sitede bulunan ürünlerin fiyatı, özellikleri, stok durumu diğer bir siteye rahatlıkla aktarılır. Ücretsiz xml bayilik veren firmalar vardır. Bu firmalardan bazıları; Aktifbebek.com, Eczadeposu.net, Technomodel.com, Ugursaat.com gibi firmalardır. Bu firmalara benzer daha birçok firma vardır. Bu firmalar xml sayesinde bir başka sitede de ilanlarını verir ve o sitelerdeki alışverişler de ana siteye düşer. Bayilik alan site ise bu durumdan komisyon elde etmektedir. Özellikle işini yeni kuracak olan ve sermayesine güvenemeyen bireyler ücretsiz xml bayilik veren firmalar kategorisindeki firmalara başvurabilirler.

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok girişimci kendisini e ticaret sitelerinde geliştirmek ister. Ancak bunu yapmak için bilinmesi gereken şeyler vardır. Öncelikle girişimcinin bilmesi gereken ilk şey bir süre sabretmektir. Sonrasında kendi sitesini dizayn ederken bunu bireylerin kullanım kolaylığına göre yapmalıdır. Bunun yanı sıra ödeme olanaklarını artırmak da başarılı olmak adına önemlidir. İnternet üzerinden çok fazla alınan ürünler ile ticaret yapmayı tercih etmelidir. Farklı kargo şirketleri ile çalışılmalıdır. Hangi kargo ile teslimat alacağı müşterilerin tercihine bırakılmalıdır. Tüm bunlardan sonra bireyler başka markaların ürünlerini de sitelerinde satışa sunmalıdır. Xml bayiliği dediğimiz olayı bilmeli ve bunu en güzel şekilde uygulamalıdır. Xml yazılımı İle diğer markaların ürünlerini kendi sitelerinde rahatlıkla satışa sunmalıdır.

Giyim Ürünleri Kategorisinde Xml Veren Firmalar

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerin %90’ı kıyafet üzerinedir. Bazı firmalar diğer sitelere xml bayiliği vermektedir. Bunlardan ilki yok yok firmasıdır. Giyim, kozmetik, ayakkabı ve daha birçok kategori ile ününü duyuran bu site giyim alanında xml bayiliği veren bir firmadır. Bu firmanın komisyon oranı daha yüksektir. Bireylere %25 komisyon sağlamaktadır. Yine xml bayiliği veren firmalardan bir tanesi de moda merve isimli firmadır. Özellikle tesettür giyim alanında bu firma oldukça ünlü bir firmadır. Farklı kombinleri bireylerin beğenisine sunan bu firma kaban, başörtüsü, kıyafet satan bir firmadır. Bayilik verdiği sitelerde de bu şekilde ürünlerini sergilemektedir. 

Mutfak Ürünlerinden Xml Veren Firmalar

Kıyafetten sonra ikinci olarak en çok internet alışverişi yapılan ürünler mutfak ürünleridir. Mutfak ürünlerinden sitelere bayilik veren firmalardan bir tanesi ews isimli firmadır. Bu firma ürünlerini yedi kategori ile bireylerin beğenisine sunmaktadır. Mutfak ürünleri konusunda oldukça başarılı ürünleri olan bu firma farklı internet sitelerinde ürünlerini sergilemektedir. Üstelik bu firmanın komisyon sağlama oranı daha diğer firmalara göre oldukça yüksek bir orandır.

Yine mutfak ürünleri firmalarından bir diğeri de stok hanem isimli firmadır. Bu firma bayiliğini ücretli olarak vermektedir. Firma siparişlerini yetiştirme konusunda oldukça profesyonel bir firmadır. Satış oranı oldukça yüksek olmasına rağmen siparişlerini rahatlıkla yetiştirmektedir. Girişimci bireyler bu şekilde firmaların ürünlerini sergileyerek satışlarını arttırabilirler. Özellikle sermayesi düşük olan bireyler ücretsiz olan firmaların bayiliğini alarak kazançlarını arttırır ve müşteri kitlesini de genişletir. Bireyler bu işe henüz yeni giriyorlar ise bu şekilde firmalar ile anlaşıp bayilik almaları onların işini geliştirmektedir. 

Xml Bayiliği Veren Petshop Firmaları

Petshop ürünleri son zamanlarda rağbet gören ürünlerdir. Petshop firmaları da e ticaret sitelerine bayilik vermektedir. Bunlardan ilki hızlı mama isimli firmadır. Kedi, köpek, sürüngenler için mama temini yapan bu firma sitelere bayilik vererek ürünlerini satarlar. Bu firmanın bireylere sağladığı komisyondan kar oranı oldukça yüksektir. Bir diğer firma petgarden isimli firmadır. Yine bu firma da kedi köpek kuş gibi hayvanlar için ürünler satan bir firmadır. Bu firmanın da komisyondan kar oranı oldukça yüksektir. 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir